Cestné a diaľničné merače rýchlosti a kontrolné radary. Výroba digitálnych LED hodiniek, rôznych LED displejov a zaoberáme sa aj distribúciou kamerových systémov, vrátane GSM kamier. Vyrábame aj senzory na meranie teploty, vlhkosti, vetra, smeru vetra a UVB žiarenia.

Vítajte na stránke BELLIMPEX s.r.o.!

Bellimpex s.r.o. je slovenská výrobná organizácia s produktovým zameraním na bezpečnosť cestnej dopravy. Hlavným cieľom spoločnosti je predovšetkým spokojnosť zákazníkov a zvýšenie bezpečnosti na cestách. Pri navrhovaní a pri výrobe produktov používame najnovšie technológie a trendy. Realizované investície a rôzne vývojové aktivity zamerané na zákazníkov priniesli nielen lepšiu produktivitu a kvalitu, ale aj vývoj ďalších produktov. Sme výrobcovia digitálnych LED hodiniek, rôznych LED displejov a zaoberáme sa aj distribúciou kamerových systémov, vrátane GSM kamier. Vyrábame aj senzory na meranie teploty, vlhkosti, vetra, smeru vetra a UVB žiarenia. Zabezpečujeme kompletnú výrobu a montáž METEO staníc s bezdrôtovým prenosom dát. Naši významné zákazníci: - Regionálna správa a údržba ciest Nitra, a.s. - Regionálna správa a údržba ciest Nové Zámky, a.s. - Regionálna správa a údržba ciest Topoľčany, a.s. - Výskumný ústav dopravný, a.s. Žilina - AD Prievidza s.r.o. - ZNAK spol. s r.o. - Hakom s.r.o. Martin - Slovalco, a.s. Žiar nad Hronom - Mestské úrady v SR - Obecné úrady v SR

MERAČE TEPLOTY VOZOVKY A VZDUCHU

Tabuľa slúži na meranie teploty vozovky, vzduchu, meranie vlhkosti a vypočíta rosný bod. Teplotný senzor vozovky je zaliaty do asfaltu. Teplotný senzor vzduchu je umiestnený vo výške 2 m od vozovky. V zariadení je zabudovaný GSM GPRS modul. Do prístroja sa vkladá SIM karta ľubovoľného mobilného operátora.

MERAČE RÝCHLOSTI VOZIDIEL

Tu nájdete našu ponuku Informačných tabúľ, ktoré merajú rýchlosť a súčasne ju zobrazujú na displeji. Všetky namerané rýchlosti a počty áut uložia do pamäti (až 270 dní). Pomocou softvéru je možné cez bluetooth si vyčítať údaje a máme možnosť si vytvoriť diagramy, tabuľky a grafy.

 

BX-KAMERA

Prenosný merač rýchlosti vozidiel so zabudovanou kamerou. BX-KAMERA vytvorí videozáznam a uloží to na SD kartu. 

GSM KAMERY

Kamera je kompaktný mobilný monitorovací systém na prenos obrazu cez GPRS sieť, tak je k dispozícii aj na miestach bez pripojenia na internet. Je ideálne pre vzdialený dohľad, pre dočasnú kontrolu na vzdialených lokalitách, alebo na mobilných miestach.

Meteorologické stanice

Meteostanice s predpoveďou počasia. Na niekoľko dní vopred. Zobrazuje údaje: Čas, východ a západ slnka, fázy mesiaca. Teplotu a tlak vzduchu a mnohé iné. Zariadenia majú senzory na rýchlosť vetra, vlhkosť vzduchu, smer vetra, UVB žiarenia a ďalšie. Všetky senzory sú naše výrobky.

LED DISPLEJE

Vonkajšie displeje slúžia na zobrazenie údajov o teplote, znečištení ovzdušia, zobrazujú čas, o programe kín či divadiel Propagačné a reklamné texty. Texty sa môžu rolovať v rozličných smeroch, alebo aj blikať.

DIGITÁLNE HODINY

Ponuka digitálnych hodín s digitálnym alebo kruhovým displejom. Rôznych farieb a veľkostí. Digitálne hodiny na strechy budov alebo nad vchody do vašich predajní. Veľkoplošné digitálne displeje.

Syndikovať obsah